ENERGOEFEKTIVITĀTES RISINĀJUMI
image

Pakalpojumi

SIA "Ēkas siltināšana" saviem klientiem piedāvā plašu pakalpojumu spektru, garantējot augstas kvalitātes standartus un nodrošinot pilnu servisu no idejas līdz realizācijai. Mūsu uzņēmums ir viens no pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem energoefektivitātes risninājumu izstrādes un ieviešanas jomā.

 

  • PROJEKTĒŠANA

SIA "Ēkas siltināšana" sertificētie darbinieki piedāvā klientam vispiemērotāks risinājumus un uzņemās atbildību gan par projekta izstrādi un vadīšanu, gan tā saskaņošanu atbilstoši spēkā esošiem normatīviem aktiem. Piedāvāto projektēšanas pakalpojumu klāsts ietver sevī tādus darbus kā projekta izstrāde, saskaņošana atbildīgajās iestādēs un autoruzraudzība.

 

  • BŪVDARBI

SIA „Ēkas siltināšana” speciālisti pārzina pilnu darba ciklu no projekta izstrādāšanas un saskaņošanas līdz objekta nodošanai. Mūsu uzņēmumam ir plaša pieredze dažādu būvdarbu veikšana – ēku atjaunošana un pārbūve, fasāžu renovācija, ēku siltināšana, energoefektivitāti paaugstinošo pasākumu īstenošana utt. Saraksts ar realizētajiem projektiem ir atrodams ŠEIT.

  • BERAMĀ VATE

Beramā vate (ekovate un minerālvate) ir sevi pierādījusi kā viens no visefektivākajiem siltumizolācijas materiāliem. Siltināšanai ar beramo vati ir vairākās priekšrocības: optimālā cenas un efektivitātes attiecība, siltumizolācijas slānis ir bez šuvēm, materiāls aizpilda visas spraugas utt. SIA „Ēkas siltināšana” saviem klientiem piedāvā beramās vates iestrādi ar profesionālu iekārtu. Sadaļās EKOVATE un BERAMĀ MINERĀLVATE var sīkāk iepazīties ar materiālu īpašībām un iestrādes procesu.

 

  • ENERGOEFEKTIVITĀTES RISINĀJUMI

SIA „Ēkas siltināšana” piedāvā energoefektivitātes risinājumu izstrādi un ieviešanu. Sertificēts energoauditors veic energoefektivitātes aprēķinus dažādu veidu ēkām, kuru rezultātā tiek izsniegts ēkas energosertifikāts vai energoaudita pārskats ar enerģijas taupīšanas ieteikumiem. Ar uzņēmuma pieredzi šī pakalpojuma veikšanā var iepazīties ŠEIT.

Tāpat mēs piedāvājam Eiropas Savienības fondu līdzfinansējuma piesaisti projektu īstenošanai. SIA „Ēkas siltināšana” palīdzēja piesaistīt finansējumu gan daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, gan pašvaldībām, gan komersantiem.