ENERGOEFEKTIVITĀTES RISINĀJUMI
image

Jaunumi

TV3 ziņas sižets par SIA "Ēkas siltināšana" siltināto māju Albatrosu 24

TV3 ziņas sižets par SIA "Ēkas siltināšana" siltināto māju Albatrosu 24

TV3 ziņas veidoja sižetu par daudzdzīvokļu mājas siltināšanu un renovāciju Albatrosu ielā 24, Rīgā. Šai mājai SIA ''Ēkas siltināšana" sagatavoja visu nepieciešamo tehnisko dokumentāciju līdzfinansējuma saņemšanai no ERAF, t.sk. energoaudits, tehniskā apsekošana, tāme, renovācijas projekts, termogrāfija. 

Jumta siltināšana Melngalvju namā

Jumta siltināšana Melngalvju namā

SIA "Ēkas siltināšana" veica jumta pārseguma siltināšanu Melngalvju namā - Rātslaukums 7, Rīga, LV-1050. Siltināšanas darbi tika veikti ar ekoloģisku siltumizolācijas materiālu - ekovate, kam ir augstas siltumnoturības īpašības. Ekovates iestrāde tika veikta ar beramo siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtu.

Daudzdzīvokļu māju siltināšana

SIA "Ēkas siltināšana" piedāvā sagatavot visus nepieciešamos dokumentus ERAF programmā "Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi" un piesaistīt 50% līdzfinansējumu energoefektivitātes paaugstināšanas darbu veikšanai. Dokumentācijas sastāvā ietilpst energoaudits, renovācijas projekts, būvdarbu izmaksu tāme, projekta iesniegums. 

Pabeigta ēkas renovācijas Pilsētās bulvārī 1, Alūksnē

Pabeigta ēkas renovācijas Pilsētās bulvārī 1, Alūksnē

2012. gada pavasarī SIA "Ēkas siltināšana" pabeidza daudzdzīvokļu mājas Pilsētas bulvārī 1, Alūksnē renovācijas un siltināšanas darbus. Tāpat uzņēmums šai ēkai piesaistīja līdzfinansējumu ERAF programmā "Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi".

SIA "Ēkas siltināšana" izmanto Twitter

SIA "Ēkas siltināšana" ir nolēmusi pievienoties Twitter mikroblogam un informēt savus klientus, partnerus un citus interesentus par aktuālu informāciju energoefektivitātes jomā, ka arī par saviem sasniegumiem un pieredzi.

1234